<

Přeprava jízdních kol

Firma disponuje vlekem, který byl vyroben na zakázku a je kompatibilní s počtem sedadel autobusu Mercedes Benz, který agentura vlastní. Je zkonstruován tak, aby vyložení všech 23 kol bylo proveditelné v několika málo minutách a přitom byla kola řádně při převozu zabezpečena.

Jan Kuželka nabízí svým klientům, kteří se účastní cykloprogramů MOZART, zapůjčení "cyklokol", která byla vyrobena na zakázku u firmy Favorit tak, aby vyhovovala mobilnosti a představám klienta. Každé kolo disponuje čtyřstupňovým převodem Schimano, třemi nezávislými brzdami a flexibilním systémem umožňujícím reagovat na výšku a přání klienta. Ke kolům je možno též zapůjčit cyklotašky.

Doprava - vozový park


Společnost disponuje vlastním autobusem Mercedes Benz Kowex. Kapacita autobusu max. 27 osob + průvodce + řidič. Vybavení kategorie (klimatizace, nezávislé topení, dvojitá tónovaná skla, sklopná posuvná sedadla s loketní opěrkou - výsuvná do uličky, bezpečnostní pásy na všech sedadlech, opěrky na nohy, individuální osvětlení, nastavitelné větrání, mikrofon, rádio, TV, video, navigace GPS, kávovar, lednice). Euro „3“, ABS, retardér, tažné zařízení ISO 50.
TEMPO 100
– výjimka pro dálnice v SRN (zvýšení rychlosti z 80 km/hod na 100 km/hod).
Osvědčení o daňové evidenci pro autobusy provádějící přepravu osob v SRN a Rakousku.

Dále disponujeme malým autobusem Ford Tranzit pro 12 osob + průvodce + řidič (klimatizace, topení do prostoru pro cestující, tónovaná skla, tříbodové bezpečnostní pásy, mikrofon, rádio, DVD, navigace GPS). Euro „3“, ABS, airbag, tažné zařízení ISO 50.
Osvědčení o daňové evidenci pro autobusy provádějící přepravu osob v SRN a Rakousku.

Nabízíme možnost individuálních jednodenních akcí pro uzavřené kolektivy s možností přizpůsobení požadavkům klienta.

  • Naše autobusy mají havarijní pojištění, úrazové pojištění osob ve vozidle a pojištění zavazadel ve vozidle. Pravidelné prohlídky a výbava dle norem a nařízení je samozřejmostí.

  • Disponujeme vlekem na přepravu zavazadel a lyží s rozděleným prostorem….

  • … i vlekem na přepravu jízdních kol a vlastním cykloparkem 23 jízdních kol s převodem Schimano. Vlek na přepravu jízdních kol byl vyroben na zakázku. Je zkonstruován tak, aby vyložení všech 23 jízdních kol bylo proveditelné v několika málo minutách, a přitom kola byla řádně při převozu zabezpečena. Konstrukce vleku umožňuje okamžité naložení a vyložení jízdních kol, a to i v případě neatraktivnosti úseku.

   

   

  • Klientům nabízíme zapůjčení cyklistických kol, která byla vyrobena na zakázku u firmy Favorit tak, aby odpovídala mobilnosti a představám klienta. Každé kolo disponuje 4stupňovým převodem Schimano, 3 nezávislými brzdami a flexibilním systémem umožňujícím reagovat na výšku a přání klienta.

  • K cyklovýbavě patří i cyklotašky a odpovídající servis.

Věříme, že se stanete jedním z našich spokojených klientů a těšíme se na Vás.