Předvánoční Vídeň


Začátkem prosince jsme navštívili na krásném Dunaji hlavní město Rakouska, přenádhernou Vídeň. Počasí bylo nádherně slunečné. Přivítalo nás historické centrum, které bylo v roce 2001 oficiálně zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. V letošním roce Vídeň slaví 250 let, o další důvod ještě více slavnostněji vyzdobit město.

Připravujeme: Sobotní adventní výlety do Německa


Navštivte s námi Drážďany, Steyr, Norimberk,... Zavítejte na adventní trhy, nakupte vánoční dárky, jděte za kulturou, či si jen tak užijte romantickou procházku. Odpočiňte si v adventním čase. Těšíme se na vás. Sledujte naše "Aktuality".Smile  

Nákup v Polsku - 3.11.2012


Oznamujeme všem, že v sobotu 3.listopadu 2012 vyrazíme opět za nákupy do tržnice v Polsku - Kudowa Zdroj. Kdo bude chtít utratit pár korunek a doplnit domácí zásoby, neváhejte a zavolejte, smskujte, emailujte. Smile Těšíme se na Vás. Wink

Exotické koupání - Tropic Islands


Tropical Islands, je největší samostatně stojící halou na celém světě. Byla původně postavena jako hangár pro vzducholodě. 

Jedná se o opravdu gigantickou stavbu. Na délku měří 360 metrů, na šířku 210 metrů a dosahuje výšky 107 metrů. Celková rozloha parku Tropical Islands je 66 000 m², což odpovídá osmi fotbalovým hřištím.

Kouzlo krušnohorských Vánoc v Seiffenu


     Jednodenní návštěva v německém Seiffenu na nás dýchala po celý den předvánoční atmosférou všude, kam jsme jen pohlédli a vkročili.

     Lázeňské městečko Seiffen je plné malých obchůdků s převážně ručně vyráběným dřevěným zbožím. Kdo měl zájem, mohl za mírný poplatek sledovat v dílně vznik kouřících mužíčků, louskáčků nebo andělů.

<< | 1 2 3 4 5 | >>