Exotické koupání - Tropic Islands


Tropical Islands, je největší samostatně stojící halou na celém světě. Byla původně postavena jako hangár pro vzducholodě. 

Jedná se o opravdu gigantickou stavbu. Na délku měří 360 metrů, na šířku 210 metrů a dosahuje výšky 107 metrů. Celková rozloha parku Tropical Islands je 66 000 m², což odpovídá osmi fotbalovým hřištím.

Kouzlo krušnohorských Vánoc v Seiffenu


     Jednodenní návštěva v německém Seiffenu na nás dýchala po celý den předvánoční atmosférou všude, kam jsme jen pohlédli a vkročili.

     Lázeňské městečko Seiffen je plné malých obchůdků s převážně ručně vyráběným dřevěným zbožím. Kdo měl zájem, mohl za mírný poplatek sledovat v dílně vznik kouřících mužíčků, louskáčků nebo andělů.

Tropic Islands


Pro přátele aktivního odpočinku připravujeme výlet do německého zážitkového aquaparku Tropic Islands - 31.3.2012. Odjezd z Prahy v ranních hodinách z autobusového terminálu od Hlavního nádraží - Fantovy kavárny. Návrat v nočních hodinách na stejné místo. Cena za dopravu 760,-- Kč. Vstupy si hradí každý sám. Smile

Znojmo z vyhlídkového vláčku + koupání v Laa an der Thaya


Dopoledne: Okružní jízda vyhlídkovým vláčkem ve Znojmě

Odpoledne: Koupání v Laa an der Thaya

Výlet do Marienbergu


MarienbergZdravíme všechny vodomily! Chystejte plavky, ručníky, pár euro,... a pojeďte s námi v sobotu 10.3.2012 po 8 hod ráno z Prahy na koupací výlet do německého aquaparku v Marienbergu. Když bude zájem, můžeme udělat i zastávku na nákup u místního Kauflandu. Těšíme se na Vás, a proto pro další informace volejte, mejlujte. Cachtání zdar!